Ми хочемо щиро подякувати відеооператорам, які знімали наше весілля!
Андрій знімав весілля моєї сестри, три роки тому, там я з ним і познайомилась. Нещодавно настала і моя черга виходити заміж і я навіть в думці не мала, шукати когось іншого, крім нього.
Фотограф, якого ми найняли, зробив жуткі фотографії, з поганою якістю і на яких практично не видно гостей,тому я просто робила скріншоти з відео, яке зробив Андрій, і знаєте, якість скрінів виходила ліпша, ніж якість фотографій)))
Все знято і скомбіновано ідеально, ідеально підібрана музика, на відео присутні всі гості, нікого не обділили!)
Від відео в захваті не тільки ми з чоловіком, але і всі, кому ми його показували.
Дай Бог цим людям ще багато років працювати в цій сфері і приносити іншим таке задоволення, яке получили ми після перегляду!
Ще раз дуже дякуємо!!
 
Дата: 22.12.2015
Автор: Наталія та Олександр
Дорогі молодята, які готуються до такої визначної події, як весілля, а також ті хто знаходиться у пошуку людини якій захочете довірити самі щасливі моменти вашого життя! Хочеться розказати вам про роботи Андрія, у нього неймовірний талант, винахідливість і креатив а кожне його відео — неповторне та індивідуальне, яке вам захочеться переглядати знову і знову! Ми отримали неймовірне задоволення і безліч позитивних емоцій, працюючи з Андрієм, поряд із цією людиною не відчуваєш скутості чи невпевненості, так як професійно вміє знайти індивідуальний підхід до кожного та втілити ваші побажання у реальність і як результат, усі роботи- щирі та живі, а самі потрібні і цікаві моменти весілля чи важливої події, залишаться вам назавжди, так як Андрій майстерно їх "зловить" і не пропустить)))
Спочатку ми переживали за один момент-ми із різних міст, але це виявилась дрібничка, так як Андрій дуже відповідальна людина і відмінний майстер свого діла, тому у нас не виникло ніяких непорозумінь)
Матеріал ми отримали дуже швидко і з урахуванням усіх наших бажань)
Щиро дякуємо Вам що змогли нам на все життя залишити такі чудові емоції і як на згадку той самий, найщасливіший день у житті кожної пари!
P.S Бажаємо Вам творчих успіхів та безмежну кількість ідей для сворення таких чудових робіт)
 
Дата: 03.03.2014
Автор: Марта та Юра
Наше весілля 4 серпня 2012 року знімав відеограф Андрій Хлівний, і хотілося б поділитися враженнями, адже вони просто переповнюють. :) Мабуть, цей відгук буде більше цікавий без п’яти хвилин молодятам, але й інші відвідувачі сайту можуть знайти у ньому щось цікаве і потрібне для себе.
З Андрієм дуже легко і приємно працювати. Відчувається професіоналізм і любов до своєї справи. Ще під час першої зустрічі він все детально пояснює, пропонує різні варіанти. Не соромтеся запитувати щось, уточнювати - на все отримаєте відповіді. Ви точно знайдете те, що сподобається і вам, і вашому гаманцю. :)
У весільний день Андрій працює дуже професійно: якось непомітно і швидко знаходить спільну мову з молодятами, при цьому поводиться ненав’язливо і щиро. Від цього в молодят зникають напруга і той "дерев’яний" стан, коли не знаєш, як стати, куди дивитися, куди подіти руки ( :) ), і з’являється природність. При цьому, якщо потрібно, Андрій завжди підкаже і навіть покаже, що і як зробити у кадрі, щоб картинка вийшла гарна, знайде цікавий ракурс.
Монтаж відео триває саме стільки, скільки потрібно, щоб створити з вашого відео шедевр, який приємно переглядати самим і показувати дорогим для вас людям. :)
Ми своїм весільним відео дуже задоволені. Гарний монтаж, дуже вдало підібрана музика. Все цікаво і динамічно, жоден яскравий момент не залишився поза кадром, багато деталей, які додають родзинки та унікальності, що приємно вражає. :)
Тому всім, хто шукає відеографа на своє свято, радимо Андрія Хлівного. Перевірено на собі, а для себе ж хочеться тільки найкращого. :)

А ті, кому здасться, що цей відгук – "многабукаф ниасилил" ( :) ) , ловіть суть: якщо хочете, щоб ваше відео було справді гарне і неповторне - звертайтеся у Life Moments. :) Не пожалкуєте!

P. S. Андрію хочеться побажати і подальшого творчого розвитку, щоб цікаві ідеї ніколи не згасали, а кадри щоб завжди були такі ж яскраві та соковиті!
P. P. S. Ми вже знаємо, кого покличемо на хрестини наших майбутніх дітей. :)))
 
Дата: 20.11.2012
Автор: Анна та Іван
Добавить отзыв
Имя:*
Email:*
Текст отзыва:*